Classic FM
Playlist
Je hoort nu: Track
Componist: Componist
meer informatie

Luister ook naar de themastations van Classic FM

Prijswinnaars

Rosanne Philippens plays Prokofiev

Prijs
Het album 'Rosanne Philippens plays Prokofiev'.

Winnaars
Aluschka Principaal, Amsterdam
Johan Wijk, Groningen
Doris Jansen, Enschede
Marinus de Ruiter, Klaaswaal
Jan Snoo, Den Haag

La forza del destino

Prijs
Kaarten voor La forza del destino in de uitvoering van De Nationale Opera.

Winnaar
W.F. Krabbendam, Maassluis
Alice Stam, Hardinxveld Giessendam
Ton Belksma, Alphen aan den Rijn
M.E. Offereins, Capelle aan den IJssel
Ina Oost, Adorp

Klassiek op het Amstelveld

Prijs
Een VIP arrangement voor twee personen voor Klassiek op het Amstelveld.

Winnaar
Michiel Dekker, Apeldoorn

Renaud Capuçon

Prijs
Kaarten voor de muziek van Mozart in de uitvoering van Renaud Capuçon op vrijdag 25 augustus in Het Concertgebouw.

Winnaar
Ad Tiggeler, Amsterdam

Jan Willem de Vriend & Camerata RCO

Prijs
Kaarten voor Vivaldi's De Vier Jaargetijden door Jan Willem de Vriend & Camerata RCO op zondag 20 augustus in Het Concertgebouw.

Winnaar
Willeke Lidwien, Knegsel

Het Grootste Zwanenmeer ter Wereld

Prijs
VIP Première tickets voor de voorstelling van Het Grootste Zwanenmeer ter Wereld.

Winnaar
Danielle Telg, Schiedam
Hans Haamke, Delft
Mieke Brands-Verstappen, Eindhoven
Henk van 't Pad, Leerdam
Jos van Elswijk, Poeldijk
P.J.A. Berben, Rotterdam
Gerda Apeldoorn, Zaandam
Wilma Bannink, Weesp
Adri Kleinnibbelink, Raalte

Merel van der Maarel, Delft
Marjan van der Meulen, Epen
Koobie van den Berg, Alkmaar
Wietske Stokvis, Monnickendam
Claudia Beukers, Hoofddorp

Gershwin Piano Kwartet

Prijs
Kaarten voor het Gershwin Piano Kwartet op vrijdag 11 augustus in Het Concertgebouw.

Winnaar
Joke Caron, Almere

Sophiko Simsive

Prijs
Kaarten voor 'Artist in Residence' Sophiko Simsive tijdens Grachtenfestival 2017.

Winnaar
Es de Ridder, Krommenie
Hans Walstra, Hillegom

Aurora Orchestra & Nicholas Collon

Prijs
Kaarten voor Aurora Orchestra & Nicholas Collon op vrijdag 4 augustus in Het Concertgebouw.

Winnaar
H.J.J. Rampen, Rotterdam

Ray Chen

Prijs
Kaarten voor Ray Chen op woensdag 2 augustus in Het Concertgebouw.

Winnaar
Betsie van Wijck, Boxtel

Album van de Week: Zomerfestival

Prijs
Het album 'Zomerfestival' van Classic FM.

Winnaar
Tina Janssen, Kaatsheuvel
Henrie Klappe, Gorinchem
Han Melissen, Roosendaal
Herman Geers, Veghel
Lies van Aelst, Gorinchem

Arthur en Lucas Jussen

Prijs
Kaarten voor Stravinsky's Le Sacre in de uitvoering van Arthur en Lucas Jussen op 22 juli in Het Concertgebouw.

Winnaar
F.D.J. de Grijs, Nieuw-Vennep

Johannette Zomer

Prijs
Kaarten voor het concert van Johannette Zomer in Caprera in Bloemendaal.

Winnaar
Johan Dijkshoorn, Oud-Beijerland

Andreas Brantelid

Prijs
Kaarten voor Andreas Brantelid in Dvořáks Celloconcert op donderdag 13 juli in Het Concertgebouw.

Winnaar
Hanna Zaniewska, Amsterdam

Album van de Week: The Alehouse Sessions

Prijs
Het album 'The Alehouse Sessions'.

Winnaars
Paul Ligtenberg, Arnhem
Richard van den Bovenkamp, Veenendaal
Herman Geers, Veghel
Silvia Kuiper, Valthemond
Willem Lichtenberg, Doorwerth

Ronald Brautigam

Prijs
Kaarten voor Ronald Brautigam op zondag 9 juli tijdens de Robeco SummerNights in Het Concertgebouw.

Winnaar
Heidi de Wit, Amsterdam

Isabelle van Keulen

Prijs
Kaarten voor Isabelle van Keulen op zondag 2 juli in openluchttheater Caprera in Bloemendaal.

Winnaar
Yvonne Annaert, Haarlem

Album van de Week: Isabelle Faust en Alexander Melnikov

Prijs
Het album 'Concert Violin Sonata' van Isabelle Faust en Alexander Melnikov.

Winnaars
Roland Frijters, Roosendaal
Annemieke Altena, Buitenpost
Rudie Deur, Amerongen
Lyn Hek, Olst
Marcel Mulderij, Apeldoorn

Breaking The Silence

Prijs
Kaarten voor Breaking The Silence van Via Berlin en het Berlage Saxophone Quartet op 16 augustus in de voormalige schuilkerk de Singelkerk in Amsterdam.

Winnaars
Ans Has, Purmerend
Daisy Schat, Laren NH

Album van de Week: Asya Fateyeva

Prijs
Het album 'Bachiana' van saxofoniste Asya Fateyeva.

Winnaars
Marieke van Moorsel, Budel
Elise Rutten, Eindhoven
Petra Jansen, Zevenaar
Gwendy van der Houwen, Groningen
Natasja Adamse - Admiraal, Amsterdam

Barockfestival Sittard

Prijs
Een Barockarrangement voor twee personen: combiticket voor concerten Calefax, Holland Baroque & Eric Vloeimans en AD MOSAM én twee overnachtingen incl. ontbijt en welkomstdiner in Hotel De Limbourg.

Winnaars
Amy Munske, Almere
Gerben van den Berg, Nijmegen
Pierre Voncken, Hoorn NH
D.T. Gorter, Epe
M. van der Waal, Heerjansdam

Album van de Week: Hannes Minnaar

Prijs
Het album 'The Complete Piano Concertos' van Hannes Minnaar.

Winnaars
Petra Jansen, Zevenaar
Birgitta Willigen, Elburg
Gerrit van Der Plas, Leerbroek
Sjoerd Bruinsma, Noord Scharwoude
Yko Miedema, Engwierum

Album van de Week: Pepe Romero en Vicente Coves

Prijs
Het album 'Guitar Concertos 2' van Pepe Romero en Vicente Coves.

Winnaars
Corry van Kasteren
Margriet van Pelt, Malden
Cor Korte, Zwijndrecht
Eric Skerka, Urmond
Maaike Wegen, Ede

Nederlands Philharmonisch Orkest | Lucas Debargue

Prijs
Kaarten voor het Nederlands Philharmonisch Orkest in Het Concertgebouw met Lucas Debargue, onder leiding van Andrey Boreyko.

Winnaars concert zaterdag 27 mei
Gino Henkel
H.J.J. Rampen
Coby Bouman-Denteneer
F. Geerlings
Mieke Beijert
Meike Chim
Anne van den Uithoorn
Hans Schaap
Charita Ho
Marc Heinen

Winnaars concert maandag 29 mei
Kees Huurdeman
Nanneke Nijholt
Maikel Frijters
Hein Scholten
Mark Koenis
Inge Streef
Anneke Starreveld
Gerda Brok
Linda Korrel
Lotje Hoogervorst

Album van de Week: Arcadi Volodos

Prijs
Het album 'Volodos Plays Brahms' van pianist Arcadi Volodos.

Winnaars
Rene van Dam, Heerhugowaard
Wim van Dongen, Someren
Jeanine Doezé, Heeze
Mimi Chen, Haelen
Frans Hiemstra, Hardegarijp

Erik Scherder

Prijs
Een gesigneerd exemplaar van 'Singing in the brain' van Erik Scherder.

Winnaars
Jeroen Koerten, Maasland
H. van Bemmel, Dordrecht
A.G. Jonker, Amsterdam

Album van de Week: Holland Baroque en Eric Vloeimans

Prijs
Het album 'Carrousel' van Holland Baroque en Eric Vloeimans.

Winnaars
Chris Latumahina, Utrecht
Niels Blokdijk, Graft
Sandrine Beverloo, Wageningen
Miriam Kok, Leiden
Sander Potstra, Drachten

Nederlands Philharmonisch Orkest

Prijs
Twee kaarten voor Rachmaninovs 'Symfonie nr 2' in de uitvoering van het Nederlands Philharmonisch Orkest op zondag 14 mei in Het Concertgebouw.

Winnaars
Pieter Nieuwkerk
Hans de Rijke
Anne Aalbersberg
Arjan van Ree
Linda Korrel
Angela ten Ham
Wendy Belleman
Yvonne Annaert
Horst Vogel
Ron Weening

Album van de Week: Severin von Eckardstein

Prijs
Het album 'Severin von Eckardstein plays Robert Schumann'.

Winnaars
Jan Flinkenflögel, Steenbergen
Robert van Hooy, Roosteren
Cindy Stoop, Terheijden
A.M. Poldervaart, Huizen
Willem Lichtenberg, Doorwerth

Album van de Week: Yo-Yo Ma, Chris Thile en Edgar Meyer

Prijs
Het album 'Bach Trios' van Yo-Yo Ma, Chris Thile en Edgar Meyer.

Winnaars
B. Remmits - Oosting, Oss
Peter van Dijk, Leiden
Peter Meijer, De Meern
Marialenn Langendoen, Oosterhout
Hein Scholten, Ruurlo

Lentekriebel Top 100

Prijs
Een Classic FM prijzenpakket.

Winnaars
Corrie van de Steenoven, Almelo

Mstislav Rostropovich

Prijs
De drie 3cd-box 'Rostropovich - Cellist Of The Century'.

Winnaars
Ine Josten, Delft
Bep Heutink, Genemuiden
Theo Alaerts, Leiden

Citytrip Litouwen

Prijs
Een citytrip voor twee personen naar Vilnius, Litouwen. Inclusief retourtickets voor de vliegreis, twee overnachtingen in een hotel in het centrum en twee Vilnius City Cards.

Winnaars
Constance Stuffken, Den Haag

Album van de Week: Min Kym

Prijs
Het album 'Gone' en het bijbehorende boek van Min Kym.

Winnaars
Yvonne Annaert, Haarlem
Vincent Samuels, Schijndel
Danny Heesakkers, Maasbommel
Matty Leliveld, Bussum
M. van der Ende-Taal, Naaldwijk

Holland Baroque & Eric Vloeimans

Prijs
Kaarten voor de cd-presentatie van Holland Baroque & Eric Vloeimans op 22 april in De Doelen in Rotterdam.

Winnaars
Zeliha Kumru, Rotterdam
Elza Kiel-Bleker, Warffum
Karin Simons, 's-Hertogenbosch
Michiel Bon, Gouda
Annelies van den Berg, Maassluis

Album van de Week: Joep Beving

Prijs
Het album 'Prehension' van Joep Beving.

Winnaars
Ben Prins, Rijssen
Corry Cooper, Den Haag
Wim van der Vliet, Ossendrecht
Manoeska Brouwer, Aalsmeer
Guillaume Kriek, Lunteren

Album van de Week van Antoine Tamestit

Prijs
Het album 'Bel Canto' van Antoine Tamestit.

Winnaars
Marieke Dannenberg, Rijssen
Maris Braam, Arnhem
Anneliese de Waal, Gouderak
Mieke Kertodikromo, Hoogezand
Willem Lichtenberg, Doorwerth

Classic FM Muziekreis

Prijs
Een Classic FM muziekreis voor twee personen naar het Puccinifestival in Toscane.

Prijswinnaars
Theo Alaerts, Leiden

Album van de Week: Houston Symphony

Prijs
Het album 'Antonín Dvořák' van Houston Symphony onder leiding van Andrés Orozco-Estrada.

Winnaars
Rob Kalle, Kesteren
René Dijkstra, Oosterhout
Tom Smeehuijzen, Mijnsheerenland
Vincent Limburg, Geldrop
Hans de Boer, Monster

Album van de Week: 2CELLOS

Prijs
Het album 'Score' van 2CELLOS.

Winnaars
Anne van der Schaaf, Leeuwarden
Dirk Lont, Blokker
Corina Bouwens, De Heen
P.J.A. Berben, Rotterdam
Alfred Poort, Zuidwold

Bach in de Bajes

Prijs
Kaarten voor Bach in de Bajes.

Winnaars
Gino van Dommelen, Vlijmen
Marianna Moorlag, Utrecht

Album van de Week: Kammerorchester Basel

Prijs
Het album 'Bologna 1666' van Kammerorchester Basel.

Winnaars
Jacqueline Dogger, Zoetermeer
Wim den Oudsten, Roermond
Debby Koeman, Hellevoetsluis
Arjan van Ree, Vlaardingen
Nienke Mees, Koog Aan De Zaan

Album van de Week: Michiel Borstlap

Prijs
Het album 'Velvet' van Michiel Borstlap.

Winnaars
Marije Beenen, Dordrecht
Peter Duijnhoven, Warmond
Mieke Schepens, Riethoven
Bart Keijzer, Amsterdam
Suzanne Grootvelt, Utrecht

Album van de Week: Johannes Moser

Prijs
Het album 'Elgar & Tsjaikovsky' van Johannes Moser.

Winnaars
Angela ten Ham, Putten
Lotte van den Brink, Barneveld
Christianne Bezembinder - de Wolf, Deurne
Jean Stevens, Elst
Mw. I.G.J. Jansen - Lemmens, Maarssen

Michiel Borstlap

Prijs
Twee kaarten voor één van de concerten van Michiel Borstlap.

Winnaars
Thomas Ferwerda, Hilversum
W.J. Nelemans, Marknesse

Album van de Week: Hans Zimmer

Prijs
Het album 'The Classics' van Hans Zimmer.

Winnaars
Petra Jansen, Zevenaar
Birgitta Willigen, Elburg
Gerrit van der Plas, Leerbroek
Sjoerd Bruinsma, Noord Scharwoude
Yko Miedema, Engwierum

Album van de Week: Camille & Julie Berthollet

Prijs
Het nieuwste album van Camille & Julie Berthollet.

Winnaars
Henk Bosma, Culemborg
Jan van Spreuwel, Hilvarenbeek
Flora Hofman - Faber, Medemblik
Anita Roks, Sint Willebrord
Romilda Fraterman, Venray

Royal Opera House: The Sleeping Beauty

Hoofdprijs
Een reis naar het wereldberoemde ballet The Sleeping Beauty op 28 februari in Londen, inclusief retourvlucht met British Airways en verblijf in het 4-sterren NH Hotel Kensington.

Winnaar
Heleen van der Velde, Valkenswaard

Prijs
Twee vrijkaarten voor een voorstelling naar keuze van Royal Opera House Live In Cinemas.

Winnaars
Stephan Hoes, Amsterdam
Eef Dekker - Rustemburg, Sint Pancras
S.M.Th. Fieke, Den Haag
Niels Dekker, Dordrecht
N. van Noort, Nieuwegein
M.M Krijnen - Overhaart, Eemdijk
Cees Floor, Leusden
Antoinette Walenberg, Harderwijk
Willemijn Woldman, Zeewolde
Henk Glijn, Culemborg
Frits Teunissen, Renkum
Mark Beunk, Rijssen
Klaske Woudstra, Dokkum
Annika Hoogeveen, Groningen
Annet Onnes, Groningen

Album van de Week: Nina Kotova

Prijs
Het album 'Rachmaninov – Prokofiev: Cello Sonatas' van Nina Kotova.

Winnaars
Sylvia Berg, Ede
Ella Jansz, 's-Gravenhage
Sharon Vos, Nieuwdorp (ZLD)
Sydila Vermeulen, Tilburg
Aria Kroon, Koudekerk aan den Rijn

Valentijn Top 50

Prijs
Kaarten voor het Valentijnsfeest van Relatieplanet.

Winnaars
Nanneke Nijholt, Haarlem
P.B. Visser, Huizen
Ria van Bennekom, Leersum
Koort Verveld, Utrecht
N. Hopman, Culemborg

Album van de Week: Lisa Friend

Prijs
Het album 'Mozart Flute Quartets' van Lisa Friend.

Winnaars
Marianne Keus, Scharendyke
Bianca Voshol, Deventer
J. Segers, Weert
Haroen Kariman, Helmond
Corine Broeke, Gouda

Album van de Week: Dudok Kwartet Amsterdam

Prijs
Het album 'Labyrinth' van Dudok Kwartet Amsterdam.

Winnaars
Wendy Belleman, Alkmaar
Marian van Aanhout Bergen op Zoom
Gerrit Jan Beunk, Rijssen
Madelief Pruijmboom, Dordrecht
Jelle Boskamp, Rotterdam

Royal Opera House

Prijs
Twee vrijkaarten voor een voorstelling naar keuze van Royal Opera House Live In Cinemas in één van de 50 bioscopen.

Winnaars
Martijn van Dijken, Heiloo
Mark van der Heijden, Amsterdam
Ron Hemelrijk, Beerta
Danielle Walraven, Doetinchem
Marco Mulders, 's-Hertogenbosch
Mathe vd Velden, Nijmegen
Sandra Huisman-Birkett, Wassenaar
Annet Heerschop, Baarn
Cor Geluk, Maasbree
Anna Borghart, Hillegom
Laura Leenstra, Woudenberg
Fred de Groot, Sneek
Gaby Kamp, Heerlen
Emma Doesburg, Bedum
Wim van der Moolen, Heemskerk

Hoofdprijs
Een unieke trip voor 2 personen naar Royal Opera House in Londen, inclusief retourvlucht met British Airways en verblijf in het 4-sterren NH Hotel Kensington.

Winnaar hoofdprijs
Margriet Hickendorff, Krimpen ad IJssel

Album van de Week: Wiener Philharmoniker

Prijs
Het album 'Nieuwjaarsconcert 2017' van de Wiener Philharmoniker.

Winnaars
Wim Aarts, Veldhoven
Hans L. van der Maas, Zutphen
Yvonne van Scheppingen, Utrecht
F.G. Thole, Emmer Compascuum
Willemijn Krings, Mijdrecht

Album van de Week: Nigel Kennedy

Prijs
Het album 'My World' van Nigel Kennedy.

Winnaars
Marlies Schoor, Zaandam
Annelies van den Berg, Maassluis
Michael Nooyen, Helmond
Ton Schilders, Leiderdorp
Suzanne Grootvelt, Utrecht

Album van de Week: Ennio Morricone

Prijs
Het album 'Morricone 60' van Ennio Morricone.

Winnaars
Margot Mombers, Doorn
Ans Kruijff, Almere
Meiki Chim, Amstelveen
Netta de Ridder - Rietveld, Soest
Wim van Dongen, Someren

Erik Bosgraaf in Het Mauritshuis

Prijs
Kaarten voor een concert van Erik Bosgraaf in het Mauritshuis.

Winnaars
Heidi Onstenk, Zutphen
Kees Havelaar, Brakel
Guillaume Kriek, Lunteren
Jongla Kwok, Oostburg
Lucie Siroka, Zierikzee
J.H. Kort, Alphen aan den Rijn
Machiel Kruizinga, Winkel
Danielle Jacobs, Eindhoven
Rudie Deur, Amerongen
Dinie Zaaiman, Amsterdam
Jan Peter van den Toren, Veenendaal
Corne Versteegt, Den Hoorn
Wim Mertens, Stolwijk
Marion Oerlemans, Berkel-Enschot
Johan Gramser, Driebergen
Wim Koevoets, Heerenveen
Arno Maas, Wageningen
Jan de Vries, Hillegom
Nynke van der Beek, Alphen aan den Rijn
Daniel Dijkgat, Woerden
Rokus van Blokland, Doesburg
Peter van Dijk, Leiden
Nicoline Kootstra, Amstelveen
Wim Nijman, Maassluis
Martha Wijnveen, Den Hoorn

Album van de Week: The Piano Guys

Prijs
Het album 'Uncharted' van The Piano Guys.

Winnaars
Rob Valent, Heerhugowaard
Wim Nijman, Maassluis
T.G.J. Snoei, Woerden
Ciska Potstra, Emmen
Sophia Meij, Andel

Album van de Week: Soundscapes

Prijs
Het album 'Soundscapes'.

Winnaars
Angelo Caspers, Amsterdam
Tommy Voortman, Groningen
Willem Lichtenberg, Doorwerth
Netta de Ridder - Rietveld, Soest
Ger Luikens, Hoorn N.H.

Album van de Week: Jan Mulder

Prijs
Het album 'Love Divine 3' van Jan Mulder.

Winnaars
Laurens Maatman, Posterholt
Nel Sukkel, Maartensdijk
Sander Potstra, Drachten
Sietske Zuiderbaan, Leeuwarden
Anneke Starreveld, Amsterdam

Sprookjesweek

Prijs
Kaarten voor het feestelijke Kerstconcert van het Nederlands Philharmonisch Orkest met Harriet Krijgh.

Winnaars
Marieke Douwes-Fransz, Heerhugowaard
Hoilam Li, Heerhugowaard
Noortje de Jonge, Assendelft
Anja Peeters, Lochem
Iet Leda, Middelburg
Hans van Reeuwijk, Bergen NH
Dario Ekelmans, Opmeer
Lida Sijs, Enkhuizen
Kelly Valk, Anna Paulowna
Robertjan Dussel, Alkmaar
Elisabeth Frijmersum, Den Haag
Laban Deurloo, Waalwijk
Ilse Heemskerk, Berkel en Rodenrijs
Madelon van Rossen, Hellevoetsluis
Z. Kumru, Rotterdam
Aartje Deurloo, Waalwijk
Hank de Graaf, Amsterdam
Eline Scholten, Apeldoorn
Marit Bouwman, Utrecht
Annemarie Snijders, Hilversum
Joost Teeuw, Arnhem
Durk Ouderkerken, Sneek
H.A. Rijke, Hoofddorp
Vinny March, Amsterdam
Sebastiaan Troost, Oegstgeest
Hen van Alphen, Herwijnen
Ria Stuur, Nieuwerkerk aan den IJssel
Margriet van Doorn, Oisterwijk
Anita van Bokhorst, Santpoort-Zuid
Nicolette Koppelman, Santpoort-Zuid

Peter's Zeurkalender 2017

Prijs
Peter's Zeurkalender 2017.

Winnaars
Sandrine Beverloo, Wageningen
A.S.M. Kock, Nieuwegein
Kasper Koemans, Hoofddorp
Trudie de Jong, Gendt
Simon Koomen, Gouda
Denis Amesz, Heerlen
Sophia Amesz, Heerlen
R.W.H. Pijl, Middenmeer
Maria van Bergen-Bovens, Landgraaf
Sibilla Coolen, Valkenswaard
Jan ten Berge, Zwolle
Maartje Greevenbosch, Rotterdam
Marianne Weitering, Almere
Tiny van der Velde, Klazienaveen
Hans Lamot, Zoetermeer
Kevin Vermeulen, Eindhoven
Anne Spaanstra, Ridderkerk
Maria van den Oord, Den Bosch
Kitty van Teeffelen, Breda
Marijke Dekker, Bergen op Zoom

Royal Opera House Live In Cinemas

Prijs
Twee vrijkaarten voor een voorstelling naar keuze van Royal Opera House Live In Cinemas.

Winnaars
Marije Beenen - Webbers, Dordrecht
Harmke Adema, Makkum
Paula Roder, Woerden
Paul Brouwer, Maurik
Muel Goudriaan, Dordrecht
Martijn Riool, Ilpendam
Hanneke van der Kolk, Heemskerk
Cindy Luisman, Losser
Emilie Koger-Riemers, Lelystad
Nienke Kardoes-Koning, Noorden
Jackie van de Rijt, Haarlem
Johan Hillebrands, Zuidbroek
Gemmaden Daas, Nijmegen
Nelly de Dreu - Mooij, Barneveld
Antje Snijders, Hilversum

Hoofdprijs
Een reis naar de voorstelling De Notenkraker op 8 december in Royal Opera House Londen, inclusief retourvlucht met British Airways en verblijf in het 4-sterren NH Hotel Kensington.

Winnaar
Anton Staartjes, Amsterdam

Album van de Week: Alison Balsom

Prijs
Het album 'Jubilo' van Alison Balsom.

Winnaars
Douwe Lamberts, Groningen
Chris de Haas, Westdorpe
Henriette Berbee-Booon, Dodewaard
Linda van der Pol, Numansdorp
Ciska Potstra, Emmen

Classic FM Muziekreis

Prijs
Een Classic FM muziekreis naar Boedapest voor twee personen.

Winnaar
Annemieke Altena, Buitenpost

Russische Dag

Prijs
Twee entreekaarten voor de tentoonstelling 'Anna Paulowna, kleurrijke koningin' in Paleis Het Loo.

Winnaars
Imke Houben, Puth
L.D. Deurloo, Waalwijk
Ria Matthee, Fijnaart
Jaap Sombroek, Oisterwijk
Frans Doolaar, Veldhoven
Herman Willemsen, Waalre
Nelleke Dansen, Aalten
Tamara Kat, Beverwijk
Willemien van der Weide, Boxtel
Edith Elkerbout, Enschede

Album van de Week: Lavinia Meijer

Prijs
Het album 'The Glass Effect' van Lavinia Meijer.

Winnaars
Kim Broek, Purmerend
Arjan Brussaard, Oud-Beijerland
Verine van Tol, Deventer
J. Karen Six-Hummel, Amsterdam
Suzanne Grootvelt, Utrecht

Album van de Week: Tim Kliphuis

Prijs
Het album 'Reflecting The Seasons' van Tim Kliphuis.

Winnaars
P. Houben, Venlo
Cor Korte, Zwijndrecht
Christien Tenhage, Den Dolder
Trieneke Hoekstra, Baarn
Douwe Lamberts, Groningen

Lavinia Meijer Week

Prijs
Twee kaarten voor Lavinia Meijer live in concert.

Winnaars
Angelique Meijer, Doorn
Robert-Jan Dussel, Alkmaar
J.M. Marijs-Wiekamp, Castricum
Aleksandra Hornostaj, Rotterdam
Anita Paap, Zandvoort

Amsterdam Sinfonietta

Prijs
Kaarten voor Amsterdam Sinfonietta en Isabelle van Keulen.

Winnaars
Els Le Blanc, Veghel
Pauline Engelberts-Stam, Rotterdam
Lisanne Stark, Uitgeest
Linda Eurlings, Zeist
Gioia Huizenga, Naarden
Ingeborg Kertesz, Beverwijk
Michiel Brokkelkamp, Rotterdam
H.M. Wiepking, Delft
Joop Goertz, Amstelveen
Dick Sanderman, Rijssen

Album van de Week: Aangenaam Klassiek 2016

Prijs
Het album 'Aangenaam Klassiek 2016'.

Winnaars
Paul Konings, Sittard
Margreet van Baak, Apeldoorn
Margot Kleijn, Amersfoort
Anne de Graaf, Katwijk ZH
Sjaak Vendrig, Zoetermeer

Gershwin Gala

Prijs
Kaarten voor het Gershwin Gala op donderdag 17 november in Het Concertgebouw in Amsterdam.

Winnaars
Henk van Wijngaarden, Zoetermeer
Gé Geurtsen, Bussum
Coby Bouman-Denteneer, Amsterdam

Album van de Week: Jonas Kaufmann

Prijs
Het album 'Dolce Vita' van Jonas Kaufmann.

Winnaars
Marieke Dannenberg, Rijssen
Peter van Ooijen, Zevenaar
Froukje Laanstra, Drachten
Désirée van Os-Smit, Helmond
Laura Hofman, Utrecht

Troje Trilogie

Prijs
Twee kaarten voor de Troje Trilogie van Toneelschuur Producties.

Winnaars
Christophe Mombers, Leiden
Paula van der Zouw, Arnhem
Hoi-LamLi, Rotterdam

Residentie Orkest

Prijs
Twee tickets voor het Symphonic Friday concert Beethoven door Jan Willem de Vriend.

Winnaars
Anne Aalbersberg, Leiden
Miny Leegwater, Alkmaar
H. Rijke, Hoofddorp
Jan Flinkenflögel, Steenbergen

Iris Hond 'Dear World Tour'

Prijs
Twee kaarten voor een concert van Iris Hond.

Winnaars
Marcel de Lange, Montfoort
Netty Nieuwenhuijs, Woerden
Mat Lammers, Heeze
Daan van Zoest, Eindhoven
Miek van Neerven, Boxmeer
Sophia Meij, Andel
Lammert Dijkstra, Hengelo OV
Marion van Lier, Zoetermeer
Willemijn van Hijkoop, Nieuwegein
Dick Oud, Enschede

Iris Hond 'Dear World Tour'

Prijs
Twee kaarten voor een concert van Iris Hond.

Winnaars
Marcel de Lange, Montfoort
Netty Nieuwenhuijs, Woerden
Mat Lammers, Heeze
Daan van Zoest, Eindhoven
Miek van Neerven, Boxmeer
Sophia Meij, Andel
Lammert Dijkstra, Hengelo OV
Marion van Lier, Zoetermeer
Willemijn van Hijkoop, Nieuwegein
Dick Oud, Enschede

Iris Hond 'Dear World Tour'

Prijs
Twee kaarten voor een concert in de 'Dear World Tour' van Iris Hond.

Winnaars
Marcel de Lange, Montfoort
Netty Nieuwenhuijs, Woerden
Mat Lammers, Heeze
Daan van Zoest, Eindhoven
Miek van Neerven, Boxmeer
Sophia Meij, Andel
Lammert Dijkstra, Hengelo OV
Marion van Lier, Zoetermeer
Willemijn van Hijkoop, Nieuwegein
Dick Oud, Enschede

Album van de Week: Lang Lang

Prijs
Het album 'New York Rhapsody' van Lang Lang.

Winnaars
Jan Schuitema, Groningen
Stan Lines, Diemen
Patrick Herrewijn, Haaften
Maris Braam, Arnhem
Sergio Felter, Amsterdam

Vijftig+ in de Kijker

Prijs
Een gratis jaarabonnement op Vijftig+ in de Kijker.

Winnaars
Martina Weenink, Harreveld
Marianne Melis, Den Bosch
Levi Swaters, Zutphen
Jeannette Evers-Wegman, Duiven
Willem Lichtenberg, Doorwerth

Lang Lang

Prijs
Twee kaarten voor het concert van Lang Lang op 3 november in Het Koninklijk Concertgebouw.

Winnaars
Cees de Jager, Zandvoort
Hans Walstra, Hillegom

Album van de Week: Lucie Horsch

Prijs
Het album 'Vivaldi' van Lucie Horsch.

Winnaars
Syl Pijl, Den Haag
Cor Gortzak, Dordrecht
Els Span, Nijmegen
Brechtje Muller, Amsterdam
Nils Nissen, Huizen

Avila Beach Hotel Curaçao

Prijs
Een reis naar Curaçao voor 2 personen, inclusief verblijf van 8 dagen in het Avila Beach Hotel.

Winnaar
Carla van Halteren, Sprundel

Najaarsnoten Top 100

Prijs
Een cruise vanuit Nederland naar de Noorse Fjorden, aangeboden door Holland America Line.

Winnaar

Karen van der Leij, De Meern

Album van de Week: Daniel Röhn

Prijs
Het album 'The Kreisler Story' van Daniel Röhn.

Winnaars
Sara Rütten, Eindhoven
Richard van Renssen, Sprang-Capelle
Marieke Posma, Groningen
Bettie Kruse, Amsterdam
Betty Schrijen-Wieting, Landgraaf

Week van de Digitale Radio

Prijs
Een DAB+ radio van Pure.

Winnaars
Sjoerd Selling, Amsterdam
Wouter Bronsema, Zoutkamp
Ton Schilders, Leiderdorp
Dries Claassen, Valkenswaard
Marij Rasquin, Maastricht
Hilbert G. de Vries, Schiermonnikoog

Vier Jaargetijden

Prijs
Twee kaarten voor de Vier Jaargetijden van Vivaldi in de uitvoering van de Nederlandse Bachvereniging.

Winnaars
Huib van de Klundert, Grootschermer
Roos van der Helm, Bussum
Ingrid Rerink, Purmerend
Miriam Hamerlinck, Naarden
Imola Mathe, Huizen

Album van de Week: Marcel Worms

Prijs
Het album 'Erik Satie: Works for piano' van Marcel Worms.

Winnaars
Anneke Rijsbergen, Zaamslag
Dick van Rooijen, Badhoevedorp
Elly Piters, Teteringen
Jan Nieuwhoff, Zaandam
Zoe Halsema, Amsterdam

philharmonie zuidnederland & Liza Ferschtman

Prijs
Kaarten voor het concert van philharmonie zuidnederland & Liza Ferschtman op zaterdag 3 december in Concertzaal Tilburg.

Winnaars
Ron Borgdorff, Amersfoort
Cornelia Gerritsen, Doetinchem
Bert Hermkens, Boxtel
Marianne van Terheijden, Tilburg

Album van de Week: Lisa Jacobs

Prijs
Het album 'L'arte del violini' van Lisa Jacobs.

Winnaars
Jacqueline Dogger, Zoetermeer
Gioia Huizenga, Diemen
Loes Hoekstra, Apeldoorn
Janneke Hiemstra - van der Wal, Hurdegaryp
Veerle Kappen, Leiden

Florence Foster Jenkins

Prijs
Een overnachting voor 2 personen in het 5 sterren hotel Sofitel Legend The Grand in Amsterdam en kaarten voor de film 'Florence Foster Jenkins'.

Winnaar
Daniel Dijkgat, Woerden

Album van de Week: Sophie Pacini

Prijs
Het album 'Solo Piano' van Sophie Pacini.

Winnaars
Nadia Alhosni, Nijmegen
Jan Boeree, Haarlem
Hilda Graas - van der Spoel, Hoorn
Madelief Pruijmboom, Dordrecht
Lariska van den Berg, Amersfoort

Album van de Week: Iris Hond

Prijs
Het album 'Dear World' van Iris Hond.

Winnaars
M. Nieuwstraten, Zwijndrecht
Renee Verhoeff - van Duivenboden, Utrecht
G. van der Scheer, Heerde
Maurits van Eijnatten, Groningen
Brit Weijers, Heeze

Klassiek op het Amstelveld

Prijs
Een VIP arrangement voor twee personen voor Klassiek op het Amstelveld.

Winnaar
Willemijn Cuperus, Amsterdam

Album van de Week: Romain Leleu

Prijs
Het album 'Inspirations' van Romain Leleu.

Winnaars
Gerrit Jan Beunk, Rijssen
Ria Weglau, Aerdenhout
Arjan Brussaard, Oud-Beijerland
Heleen Haarsma, Drachten
Petra van der Putten, Waddinxveen

Album van de Week: Lisa Friend

Prijs
Het album 'Cinema Affair' van Lisa Friend.

Winnaars
Herman Geers, Veghel
Nancy van Heck, Wijhe
Ron de Jong, Doorwerth
Bert Krol, Voorschoten
YCM Rijnders, Zwolle

Opera Carmen

Prijs
Twee kaarten voor Opera Carmen met Tania Kross in Caprera Openluchttheater.

Winnaars
Steef Bleeker, Amsterdam
Alexis Papaikonomou, Groningen
Wendy Dubbeld, Kolhorn
Olav Rozendaal, Baarn
Gino Henkel, Eindhoven

Empeiria

Prijs
Kaarten voor Empeiria op zaterdag 3 september.

Winnaars
Carolien Remmerswaal, Leidschendam
Adrie de Groot, Nieuwerkerk aan den IJssel

Album van de Week: Seunghee Lee

Prijs
Het album 'Solace' van Seunghee Lee.

Winnaars
Nelly Nieuwenhuis, Baak
Claartje Comen, Eindhoven
Mieke Beijert, Arnhem
Tonnie Muijen, Almkerk
Mientje Lok, Meppel

Simon Trpčeski

Prijs
Twee kaarten voor pianist Simon Trpčeski en het Royal Stockholm Philharmonic Orchestra op zondag 21 augustus in Het Concertgebouw.

Winnaars
Lucie Soerink, Den Haag

Om dit element te tonen dien je cookies te accepteren voor Classic FM. Dit kan in verschillende niveaus. Klik hier voor meer informatie.